KONST / Litografier / Färglitografi 7542397
nr 754 2397
Albert Johansson
(1926-1998), Sverige
Färglitografi, Albert Johansson (1926-1998), 91/26, signerad, bladets mått: 45x58
Albert Johansson, svensk målare född 1926, död 1998.
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 23 april 2012
kl 17:55:06
300 kr
400 kr
600 kr
700 kr
800 kr
Albert Johansson
Läs mer om Albert Johansson